Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

R2-D2

Bryka z kosmosu

Patrz pan na ten lakier, a jakie wykończenia.
Niemiec jak sprzedawał to płakał.

Impreza u klocków LEGO

Jak to mówią - są klocki to jest impreza.
A tu mamy i piękną księżniczę i łańcuch i extra robota (czasami robi jako kuchenny), a wszystko to wykonane z czadowych klocków LEGO.
 

Red 5 do klocków LEGO

Miałem coś skrobnąć w piątek, ale zagapiłem się na pewien zestaw klocków LEGO.

Naboo Starfighter

Wojny Gwiezdne w świecie klocków LEGO nigdy nie będą takie same. Tylko od Tego -Który - Dzierży - Klocki - LEGO zależy rozwój wydarzeń.

Takoż i teraz nie do końca wiadomo, czy Anakin przebije się przez driody, czy pokona LEGO droideka i czy uda mu się oczyścić hangar z pozostałych wrażych robotów. Na szczęście pomaga mu niezastąpiony R2 D2 i pomimo tego, że jest zrobiony z klocków LEGO, to jak zwykle jest bardzo pomocny.

Rozbita kapsuła

Jak się okazuje, skoki z orbity to żadna nowość. Jednymi z prekursorów tej dyscypliny są bohaterowie świata LEGO Star Wars. Co prawda C-3PO i R2-D2 wykonali skok razem z kapsułą, ale liczy się efekt końcowy. Spadli i przeżyli.  W sumie nic w tym dziwnego, przecież są zrobienie z klocków LEGO

LEGO Star Wars - Gwiazda Śmierci

Parę dni temu opisywałam w ramach tekstu o "planetach" w gwiezdnych wojnach miniaturę Gwiazdy Śmierci z Gwiezdnych Wojen. Dziś nadszedł cza na jej "pełnowymiarową wersję" - a jest to jeden z większych i ciekawszych zestawów LEGO (numer 10188).

LEGO Star Wars - Droid Escape

klocki LEGO Star Wars Droid EscapeCzekając z utęsknieniem na nowe zestawy, zapowiedziane w drugiej połowie tego roku, warto przyjrzeć się niezwykle miłemu kompletowi klocków LEGO z serii Star Wars - Droid Escape. Zestaw ten nawiązuje do chwili, gdy R2-D2 i C-3PO uciekły w kapsule ratunkowej, lądując na Tatooine. W pościg za nimi ruszają oczywiście szturmowcy, z rozkazu Lorda Vadera.

Olbrzymi R2-D2 - powrót LEGO Star Wars

Od maja 2012 roku mozna kupić wierną replikę robota z Gwiezdnych Wojen R2-D2 całkowicie złożoną z klocków LEGO. Zestaw adresowany jest przede wszystkim do fanów Star Wars ale kolekcjonerzy LEGO znajdą w nim oryginalne i niedostępne nigdzie więcej klocki LEGO oraz olbrzymią ilość elementów. LEGOwego R2-D2 zbudujemy z 2127 elementów a po złożeniu jego wysokość sięgnie 31 cm. Ten zestaw klocków LEGO wysposażony jest w fantastyczne detale jak:

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.