Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

księżniczka

Na odsiecz klockom LEGO

Kolejna nowość ze sklepu Bricktoys.pl, albo Worldotys.pl - nie pamiętam, który z nich ma większy wybór klocków LEGO.

Impreza u klocków LEGO

Jak to mówią - są klocki to jest impreza.
A tu mamy i piękną księżniczę i łańcuch i extra robota (czasami robi jako kuchenny), a wszystko to wykonane z czadowych klocków LEGO.
 

Prawie jednorożec

Kto nie lubi małych kucyków? Ponoć najwięksi twardziele potrafią się nimi pasjonować. Szczególnie jeżeli zrobione są z klocków LEGO.

LEGO Duplo - Pałac Kopciuszka

klocki LEGO Duplo - Zamek kopciuszkaGdy w rodzinie pojawia się córka... niejako z nadania, pojawia się też księżniczka (zwłaszcza dla tatusia), nic więc dziwnego, że w pokojach małych dam nie może zabraknąć i księżniczek, i książąt i oczywiście ich zamków.

LEGO Duplo - Chatka Królewny Śnieżki.

LEGO Duplo - królewna śnieżkaNie każda królewna mieszka od razu w zamku... no dobrze, może prawdziwsze byłoby stwierdzenie, że nie każda królewna mieszka zawsze w zamku - a przykładem takiej sytuacji jest królewna Śnieżka

W tym niewielkim komplecie klocków LEGO Duplo, otrzymujemy chatkę królewny Śnieżki, kroliczka oraz jej ogródek.

LEGO DUPLO - Pokój Śpiącej Królewny

Udane połączenie świata księżniczek Disneya i LEGO zaowocowało wydaniem kolejnego zestawu klocków LEGO - tym razem jest to komnata śpiącej królewny.

Jeden z mniejszych ale uroczych zestawów, dzięki któremu dziewczynki doskonale wczują się w postać głównej bohaterki i z pewnością zaskoczą zupełnie odmiennymi zakończeniami bajki.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.