Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

klocki

Podełko na talię kart z klocków LEGO

Bywa tak, że ruszamy w trasę i pakując do plecaka karty, odkrywamy że tekturowe pudełko się podarło. Na takie okazje a także do zwykłego ich przechowywania zbudowałem proste pudełko z klocków LEGO. Konstrukcja w całości składa się z elementów serii Technic. Łączenia za pomocą pinów, są na tyle mocne, że bez problemów pudełko wytrzymuje każdą podróż.

LEGO 75078 Star Wars Transporter szturmowców w BW

LEGO 75078 transporter szturmowcówW dniu wczorajszym, zdecydowałem się na rozpisanie na zasady BrikWars zestawu LEGO z Komandosami Senatu (zestaw LEGO numer 75088). W wersji skróconej, zaprezentowałem w/w na LUGPol'u i zostałem poproszony prze Kocura, o rozpisanie innego zestawu - 75078. To również jest przemiły battlepack. Co prawda w środku dostajemy czterech zwykłych żołnierzy, ale za to pojazd jest z tych latających.

Polowanie na Dino

Dzisiaj mała odskocznia od rzeczywistości świata CHIMA.
Łowcy dinozaurów dostrzegli potężnego T-Rexa, więc odłożyli swoje klocki Lego, wsiedli do helikoptera i ruszyli na łowy.

Muszą dorwać gigantycznego tyranozaura, zanim zacznie tyranizować okoliczna sioła, wioski i miasteczka. Wszyscy wiedzą, jak skończyła się przygoda z Parkiem Jurajskim.

Zestaw dla dwojga

Dzisiaj leciutko i wyścigowo. Kolejny zestaw klocków LEGO ze świata CHIMA. Tym razem w małej torebce znalazło się miejsce dla dwóch skuterów. Wyścigi czas zacząć.

Król Lew

Dzisiaj klocki LEGO wystąpią po królewsku.
Sam władca plemienia Lwów patroluje okoliczne tereny. Osobiście zasiada za sterami ogromnego pojazdu zwanego Royal Fighter.
Szpiedzy donieśli o podejrzanych ruchach wrażych wojsk plemienia Krokodyla. Zielonoskórzy czają się by w odpowiednim momencie dorwać upragnione przez wszystkich CHI.

Rozpruwacz

Z czym może kojarzyć się nazwa Rozpruwacz?
W przypadku klocków LEGO, które nie są spętane żadnymi ograniczeniami, jasnym jest że rozchodzi się o pojazd. A żeby było ciekawiej w pojeździe siedzi inteligenty krokodyl, który podprowadził cenny kryształ mocy CHI mniej sprytnym lwom (też rozumnym).

Z wysoka

Szybowanie nad mistycznym światem LEGO CHIMA na pewno dostarcza wspaniałych wrażeń wzrokowych.
Kiedyś Chima była pięknym i czystym światem lub jak kto woli - rajem na ziemi. Jednak niesnaski i wojny plemienne zmieniły ten stan. Dawni przyjaciele stali się zagorzałymi wrogami, a święte miejsca spotkań zostały obrócone w perzynę. 

Orzeł wylądował.

Dzień bez podebrania komuś CHI, to dzień stracony. Tym bardziej, że sprawa dotyczy klocków LEGO.
Tym razem dwa czarne charaktery dobrały się do dziedzictwa klanu Orła. Rizzo i Razar podprowadzili CHI i nie czekając na oklaski oddalili się z miejsca przestępstwa.
Ale strażnik Eris nie czekał na rozkazy i sam rzucił się w pogoń. Odpalił Orło-pojazd i rozpoczął pościg.

Lwie CHI

Kolejny pojazd z klocków LEGO, który opowiada historię walczących plemion.
Tym razem w starciu biorą udział Lennox z klanu Lwa  i Crug z klanu Krokodyla.
Niby szanse nie są wyrównane, albowiem Lennox siedzi za starami maszyny bojowej, a Crug dzierży w łapach jedynie miotacz energii, ale po oddaniu jednego strzału wszystko może się zdarzyć.

Speeder na sznurek

Klocki LEGO wchodzą na kolejny poziom.

Połączenie kart, beyblade (takie bączki co to się je plastikowym sznurkiem napędzało i wpuszczało do areny) i motocykli. Wszystko to razem można znaleźć nawet w najmniejszym zestawie LEGO CHIMA - Ring of Fire.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.