Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Hobbit

Legolas na łowach

Ten MOC jest trochę wspominkowy a trochę pożegnalny, nawiązuje bowiem do serii LEGO Hobbit, która jest już zakończona. Został stworzony na potrzeby konkursu polybagowego organizowanego na LUGPOL'u.

Bohaterska ucieczka

Historia oceni to wydarzenie jako wycofanie się na z góry upatrzone pozycje, ale klocki LEGO nie kłamią. Wszystko widać jak na dłoni. Krasnoludy uciekły.

Sponsor

Sponsorem dzisiejszego odcinka o klockach LEGO jest BIlbo Baggins.

Pająki!

Każdy ma dzieci. Szeloba też może mieć. A skoro ma, to trzeba je zrobić z klocków LEGO.

Hop Bit

Ostatnio dużo się działo w kosmosie i na okolicznych planetach. Trzeba w końcu zejść na ziemię i zająć się poważnymi klockami LEGO.

W sprawie pewnego pierścienia i bandy krasnoludów nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Jak zwykle kluczową postacią jest indywiduum pośledniego wzrostu, które w wyszukany sposób wchodzi w posiadanie magicznego artefaktu z klocków LEGO.

Biały Warg

Biały warg, biały warg dla dziewczyny. Ale nie tym razem.

Obecnie wraz ze swoim właścicielem jest zajęty zrywaniem dojrzałych krasnoludów z drzewa.

Władca pierścieni w LEGO

LEGO Lord of the RingsJuż od jakiegoś czasu LEGO podąża za kinematografią, tworząc serie tematyczne. Tym razem LEGO we współpracy z Warner BROS przygotowało nie lada gratkę dla wielbicieli trylogii "Władcy Pierscieni" oraz "Hobbita".

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.