Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

gra bitewna

Kostkownica

Kostkownica jest pomysłem niezbyt nowym, bo pojemniki do rzucania kostek, zapobiegające ich "szukaniu pod stołem" są obecne wsród osób grających w tej czy innej formie od dawna, niemniej ta, konkretna jest zbudowana w całości z klocków LEGO. Ponadto zawiera "pojemnik" na kostki i jest łatwa do przeniesienia w nieco większej kieszeni.

Magia dla opornych - suplement autorski

Ze specjalną dedykacją dla córki - Ali.

Magia w BrikWars jest potraktowana nieco po macoszemu. W zasadzie jedynie w zasadach dotyczących używania broni jest wspomniane, że różdżki mogą być traktowane jako broń zasięgowa krótka a magiczne laski, jako broń zasięgowa długa. W praktyce możnaby było na tym poprzestać, ale w światach fantastyczncyh, które zawierają magię zazwyczaj jest ona potężnym źródłem mocy i władzy. Pozostawienie w tym wypadku maga w roli zwykłego żołnierza czy nawet dowódcy strzelającego po prostu z różdżki zamiast z łuku, wydaje się czymś nie na miejscu. To właśnie oraz zamiłowanie mojej córki do pewnych czarodzieji, spowodowało iż powstał niniejszy suplement...

 

Ukrywanie się, Spostrzegawczość i Mistrz Broni - suplement autorski

Kto nie marzy czasami o stworzeniu oddziału przemykających cicho jak wiatr ninja, albo elfów, wyłaniających się z lasu niczym duchy... W drugą stronę jeśli coś może się ukryć, powinna być możliwość również tego odkrycia. W tym celu opracowane zostały dwie dodatkowe umiejętności - Ukrywanie się i Spostrzegawczość. Te dwie cechy aż proszą się, o stworzenie oddziałów złożonych z elitarnych wojowników, wyspecjalizowanych w danej broni - snajperów, lub mistrzów broni ręcznej, dlatego też od razu wprowadzona jest trzecia umiejętność - właśnie Mistrz Broni.

Bitwy Morskie - Gra Bitewna

W 2004 roku, wydawnictwo WizKids wypuściło na rynek grę bitewną Pirates CSG (Constructible Strategy Game). W dużym uproszczeniu polegała ona na budowaniu flot ze statków różnych nacji, zaopatrywaniu ich w odpowiednią załogę i... oczywiście zdobywanie łupów w postaci skarbów, zarówno przekopując mozolnie wyspy, jak i atakując, wiozące takie skarby, statki przeciwników. Niestety WizKids zaprzestało dalszego rozwijania gry, która powoli odchodzi w zapomnienie.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.