Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Frodo

Sponsor

Sponsorem dzisiejszego odcinka o klockach LEGO jest BIlbo Baggins.

Hop Bit

Ostatnio dużo się działo w kosmosie i na okolicznych planetach. Trzeba w końcu zejść na ziemię i zająć się poważnymi klockami LEGO.

W sprawie pewnego pierścienia i bandy krasnoludów nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Jak zwykle kluczową postacią jest indywiduum pośledniego wzrostu, które w wyszukany sposób wchodzi w posiadanie magicznego artefaktu z klocków LEGO.

Biały Warg

Biały warg, biały warg dla dziewczyny. Ale nie tym razem.

Obecnie wraz ze swoim właścicielem jest zajęty zrywaniem dojrzałych krasnoludów z drzewa.

Wsi spokojna

Wszystko ma jakiś początek, a czasami i koniec nienajgorszy. Zestaw "Gandalf arrives" rozpoczyna epicką sagę o miłości, nienawiści, walecznych hobbitach i fajkowym zielu.

Wichrowe wzgórza

Miał być spokojny piknik pod wiszącą skałą, a skończyło się jak zwykle. Upiory, płomienie, szczęk oręża oraz bulgoczący kociołek ze strawą.

Przepis na pająka

Naukowcy straszą nas ostatnio tym, że okoliczne pająki zaczęły się rozmnażać ze zdwojoną siłą.

Nie ma się jednak czego obawiać, bo znany jest przepis na pozbycie się nawet tak gargantuicznego potwora, jakim jest Szeloba.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.