Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

film

Red 5 do klocków LEGO

Miałem coś skrobnąć w piątek, ale zagapiłem się na pewien zestaw klocków LEGO.

Super klocki LEGO

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to samochód z klocków LEGO ciśnięty przez Supermana.

Wszyscy szaleją ostatnio na punkcie bohaterów z Marvela, a trzeba pamięcać także o stajni DC i o klockach LEGO z tej serii.
Niepowtarzalny Superman jest bohaterem dzisiejszego odcinka. Jako jego przeciwnik występuje generał Zodis.

Para BUCH - klocki LEGO w ruch.

Pościg za pociągiem to największy zestaw klocków LEGO w serii Lone Ranger. 
Nie dość, że największy, to jeszcze bardzo szczegółowo przedstawiony. To już nie są klocki LEGO dla dzieci, to prawdziwa przygoda dla wszystkich. Nawet dla miłośników pojazdów szynowych. Co prawda para nie bucha, ale koła ciągle są w ruchu, albowiem pociąg pędzi bez jakiejkolwiek kontroli.

NINJAGO - tym razem nie o klockach a o filmie słówko

Od niespełna dwóch tygodni dostępny jest w Polsce czteroodcinkowy film wydany przez LEGO, dotyczący promocji serii klocków LEGO NINJAGO. DVD wyszło pod tajemnicznym tytułem Rok Węży i przedstawia przygody w świecie wojowników LEGO NINJAGO. Film promuje nową serię klocków LEGO NINJAGO. Juz w 2012 roku mają pojawić sie pierwsze zestawy, w których będzie więcej pojazdów takich jak: czołgi, motocykle czy helikoptery i samoloty. To nie koniec nowości:  - pojawi się zielony wojownik Ninja.

Przygody Maxa Powersa - film LEGO

klocki LEGO dvd Max PowersDziś już nie dziwią nikogo filmy z użyciem minifigurek i klocków LEGO. Bawią zarówno starszych jak i młodszych fanów. Jednym z nich (i pierwszym wydanym na DVD) są "Przygody Maxa Powersa" (The Adventures of Clutch Powers). Filmowa komedia przygodowa (z elementami romansu a nawet filmów kostiumowych), nawiązująca do wątków szpiegowskich i...

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2820) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.