Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

9490

Rozbita kapsuła

Jak się okazuje, skoki z orbity to żadna nowość. Jednymi z prekursorów tej dyscypliny są bohaterowie świata LEGO Star Wars. Co prawda C-3PO i R2-D2 wykonali skok razem z kapsułą, ale liczy się efekt końcowy. Spadli i przeżyli.  W sumie nic w tym dziwnego, przecież są zrobienie z klocków LEGO

LEGO Star Wars - Droid Escape

klocki LEGO Star Wars Droid EscapeCzekając z utęsknieniem na nowe zestawy, zapowiedziane w drugiej połowie tego roku, warto przyjrzeć się niezwykle miłemu kompletowi klocków LEGO z serii Star Wars - Droid Escape. Zestaw ten nawiązuje do chwili, gdy R2-D2 i C-3PO uciekły w kapsule ratunkowej, lądując na Tatooine. W pościg za nimi ruszają oczywiście szturmowcy, z rozkazu Lorda Vadera.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.