Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Zostań Ninja

Świat klocków LEGO skrywa wiele ciekawostek.

Ponoć czarny to najlepszy kolor dla zabójców. Otóż okazuje się, że bynajmniej. Kolor ciemno czerwony lepiej zlewa się z otoczeniem i łatwiej oszukać oko potencjalnego przeciwnika, przemykając się na skraju cienia.

Tę złotą myśl miał w głowie czerwony ninja, śmigając na swym mieczocyklu z klocków LEGO w pogoni za zdradzieckim Grzechotnikiem. 

Szary ninja zajumał starożytny artefakt Hipnobrai, w którym zaklęta jest moc odtruwania. Zmyka w ciemnościach nocy nie przeczuwając nawet, że zaraz poczuje zapach spalin zapowiadający rychłe kłopoty.

Wyszkolony w sztuce składania klocków LEGO czerwony ninja już szykuje się do ciosu. Szary Grzechotnik próbuje użyć swego hipnotyzującego spojrzenia. Wszystko trwa ułamek sekundy. Co będzie dalej?

Tę kwestię trzeba rozstrzygnąc po zakupie zestawu klocków LEGO Kai's Blade Cycle, który niechybnie znajdziecie w sklepie Bricktoys.pl.

Zatem do składania klocków znikajcie w te pędy.

Słowa kluczowe: 
Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
13 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.