Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Zestaw dla dwojga

Dzisiaj leciutko i wyścigowo. Kolejny zestaw klocków LEGO ze świata CHIMA. Tym razem w małej torebce znalazło się miejsce dla dwóch skuterów. Wyścigi czas zacząć.

Longtooth i Wakaza są bohaterami dzisiejszego zestawienia. Obaj dysponują wspaniałymi pojazdami i obaj chcą wygrać.
Wilk i Lew będą zmagać się w tytanicznym pojedynku, który nie polega jedynie na wyprzedzeniu przeciwnika. Tutaj chodzi o CHI, a jak chodzi o CHI to seriale typu Jackass są jedynie cienkim cieniem w porównaniu z tym, co będzie się działo.
 

Zadanie jest proste. Trzeba wyprzedzić przeciwnika i na pełnej szybkości przydzwonić w drzewo, na którym ukryte są kryształy CHI. Kto więcej kryształów strąci, ten wygrywa. Chłopaki mają twarde łby, więc nie ma się co martwić. Oni tak mogą od rana do wieczora.

Gdy ci smutno, puść bąka - jak głosi stare przysłowie z krainy CHIMA. Po latach wojen nazwa bąk została zmieniona na spinner, ale funkcja pozostała ta sama. Teraz dodatkowo można wykorzystać taki spinner w zawodach Speedorz. Kto pierwszy trafi wirującego bąka ten zostanie czampionem swego klanu. Możne nawet dostanie jakiś order z klocków LEGO.

Jednym słowem mały zestaw może dostarczyć wiele radości. Żeby jednak jej zaznać, trzeba udać się do sklepu Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl i wziąć w posiadanie zestaw klocków LEGO CHI Battles.

Podpowiem, że zderzanie speedorz'ów też jest fajowe.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
4 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.