Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Wirujący talerz

Reporter siedział ukryty wśród krzewów na skraju lasu i patrzył. Wiedział, że ta przygoda może zakończyć się nienajlepiej, ale materiał jaki pozyska wart był każdej ceny. O ile oczywiście przeżyje. Był jednak twardy jak klocek LEGO, więc trwał na swoim stanowisku.

Napiął swe mięśnie zrobione z klocków LEGO i obserwował dalej. Jego LEGO kamera prześlizgiwała się po olbrzymim statku kosmicznym, który stał na polanie. Pojazd był ogromny. Wtem po lewej stronie dostrzegł jakiś ruch. Wyostrzył obraz na postaci, która wychynęła z lasu i równym krokiem zbliżała się do statku obcych. To był ich przywódca.

Obcy zwolnił, potoczył wzrokiem dookoła i powoli zaczął wdrapywać się po trapie do swej lśniącej maszyny z klocków LEGO. Jednak coś było nie tak. Czuł to w swoich zimnych, rybich oczach. Jego siódmy zmysł smakowy wyczuł ruch na skraju lasu. 

Los reportera zawisł na najcieńszym klocku LEGO. Żeby przekonać się, co było dalej wystarczy kupić zestaw Alien Mothership. Najlepiej w sklepie Bricktoys.pl

 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
2 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.