Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Transakcja - ufaj i sprawdzaj.

Bohaterów poznaje się nie po tym jak zaczynają, lecz po tym jak kończą. Shadowrun jest systemem RPG, wymagającym czujności na każdym kroku. Nie jest istotne, że znasz swojego agenta od lat - zawsze jest szansa, że ktoś komu na tym zależy zaproponował mu lepszy układ, dlatego wybór jest prosty - wszyscy sobie ufamy i... sprawdzamy.

"Transakcja" jest MOC'em z klocków LEGO, ilustrującym scenę przekazania "towaru" - w tym wypadku jest to eksperymentalny sztuczny kryształ, o dziwnych właściwościach. Co prawda Jack sam jest nim dość mocno zainteresowany jako technomanta, ale Olaf przekonał go, że mimo wszystko zlecenie to zlecenie a Mr. Kaboom dołożył swoje, twierdząc że z czegoś musi wyremontować na wpół rozwalony hoover.

Mr. Smith zapewne spodziewał się komplikacji, bo pomijając Mr. Jonesa, który monitorował całą akcję tym razem na spotkanie finalne zaprosił również swojego osobistego ochroniarza - Joe.

Spotkanie odbywa się w wynajętej sali jednej z licznych restauracyjek w "china town". Oczywiście Mr. Jones "zabezpieczył" kamerę.

Dodatkowe zdjęcia: 
Transakcja - ufaj i sprawdzaj. - MOC, klocki LEGO
Transakcja - ufaj i sprawdzaj. - MOC, klocki LEGO
Transakcja - ufaj i sprawdzaj. - MOC, klocki LEGO
Transakcja - ufaj i sprawdzaj. - MOC, klocki LEGO

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.