Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Topiona grypa

Grypa, grypa wszędzie, co to będzie co to będzie. A co ma być kolego? Wiadomo. Klocki LEGO.

Trzeba się więc hartować. Najlepiej w zimnej wodzie. Zatem zapraszam do popluskania się w odmętach mórz i oceanów skrywających niezbadane dotąd ruiny Atlantydy.

Żeby było trochę łatwiej, tym razem wyposażymy się w pojazd do badania dna morskiego. Nie byle jaki to pojazd, albowiem znajduje się on na wyposażeniu elitarnej grupy nurków LEGO. Wyposażony jest ci on w kleszcze, wielką piłę i podwójną wyrzutnię torped.

Wielkiej maszynie, która przeszukuje dno morskie przypatruje się ukryty w cieniu koralowca strażnik klucza. Zwinny Manta-Wojownik zastanawia się, gdzie i jak może zastosować swój trójząb by unieruchomić kolejnego poszukiwacza zielonego klucza Atlantydy.

Zdecyduj, kto wygra to starcie. Weź klocki LEGO w swoje ręce.

Jeżeli jeszcze nie masz tego zestwu, to warto zerknąć do sklepu Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl. Tam jest wszystko, czego dusza zapragnie (w ramach klocków LEGO oczywiście.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
11 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.