Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Shadowrunnerzy

Patrząc na wielkie pudło, pełne główek, torsów i akcesoriów... stwierdziłem, że w tej wielkiej masie musi być drużyna bohaterów... godnych miana Shadowrunnerów. Shadowrunnerzy, to elitarne jednostki kryminalistów, które są wynajmowane przez korporacje, jeśli nie da się pewnych spraw załatwić na drodze negocjacji. W ten oto sposób, postała poniższa drużyna.

Agent Smith:

To on załatwia kontrakty, zna telefony i adresy. Dba o wypłaty i rozwiązuje konflikty wśród shadowrunnerów. Jeśli masz problem - dzwonisz do niego. Jeśli on ma interes - dzwoni do Ciebie. Oczywiście, bierze swoją prowizję, ale w tym świecie nie ma nic za darmo a informacja jest najdroższym towarem.

Anna, miejska druidka:

Kiedyś, dobrze zapowiadający się naukowiec - chemik w jednej z korporacji, dziś zaprzysiężona obrończyni natury i resztek zieleni miejskiej. W swojej pracowni tworzy napoje, które nawet zabójcę trolli przyprawiają o zawrót głowy. To czy to co pijesz jest lekarstwem, czy trucizną, jest zawsze zagadką. Dużo zależy od tego, czy podlałeś swoje kwiatki na balkonie.

Czarna Chmura, szaman miejski:

Czarna Chmura pochodzi z plemienia Navaho. Jeśli ktokolwiek chce poznać wolę duchów, lub swoich przodków - udaje się do niego. Zdarza się, że petent spotyka się wtedy osobiście z duchami, jeśli Czarna Chmura zdecyduje, że to najlepsze rozwiązanie.

Mr. Jones, decker:

Nie wszystko da się rozwiązać siłowo, czasem trzeba wejść do systemu, innym razem oszukać system alarmowy. Mr. Jones wie jak się poruszać w sieci. Ma rozległe znajomości i kontakty a w wypadkach nagłych... niezawodny blaster. Życie jest tylko jedno, więc nie warto go tracić za pierdoły.

Igła:

Lekarka wylana z korporacji za sprzedaż pewnych środków ścisłego zarachowania. Jeśli jesteś ranny, możesz być pewien, że Cię połata... jeśli jeszcze będzie co łatać. Tak samo chętnie udzieli Ci ostatecznej pomocy, w postaci zastrzyku w postaci płynnej lub ołowianej.

Mr. Kaboom, ex żołnierz:

Kiedyś członek elitarnego oddziału piechoty, dziś najemnik, dla którego każde drzwi stoją otworem... co ja mówię... tu nie było żadnych drzwi. Umie jeździć wszystkim, począwszy od hulajnogi, przez prowadzenie maszyn budowlanych  a skończywszy na myśliwcach i statkach kosmicznych.

Joe, Uliczny samuraj:

Joe od małego wychowywał się w chińskiej dzielnicy. Najpierw jako członek gangu, potem jako jego przywódca, w końcu wywalczył sobie ścieżkę ulicznego samuraja. Zlecenia wykonuje co do joty. Wypłata rownież musi być co do joty. Jest uznawany za osobistego ochroniarza agenta Smitha. Ani jeden ani drugi, nigdy tego nie zdementowali.

Jack, Technomanta:

Większość ulicznych czarodziejów, to zdolni (bardziej lub mniej) iluzjoniści i oszuści. Ten, kto będzie mierzył Jacka tą miarą, może się srodze przejechać. Czarna Chmura pytany o niego, usmiecha się zagadkowo i zmienia temat. Olaf weźmie każdą misję, w której bierze udział Jack a Jones do dziś twierdzi, że nie znalazł żadnych danych o nim, co jest podwójnie zagadkowe, bo zna pikantne szzegóły z życia każdego innego członka drużyny. Tak czy inaczej Jack to ognisty charakter ale ulica nie pieści.

Olaf, zabójca troli:

Tego krasnoluda nie należy pytać o przeszłość, a tym bardziej o przyszłość. Bierze tylko misje dobrze płatne i niebezpieczne - pieniądze przepuszcza na alkohol i mikstury pewnej miejskiej druidki, które ponoć dają lepszego kopa... ale nadal ma nadzieję, że z którejś misji nie wróci.

 

Dodatkowe zdjęcia: 
Agent Smith, LEGO
Anna, Miejska druidka, LEGO
Szaman miejski z maską, LEGO
Decker Jones, LEGO
Igła, LEGO
Mr. Kaboom, LEGO
Joe, Uliczny samuraj, LEGO
Jack, Mag technomanta, LEGO
Olaf, Krasnolud zabójca troli, wiecznie pijany, LEGO
Słowa kluczowe: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.