Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Prze Chwytak

Słucham sobie właśnie muzyki z Lord of the Rings. Skojarzyły mi się klocki Lego. Jak klocki LEGO, to tylko w Bricktoys.pl. A jak sklep z klockami, to myśli pomknęły w przestrzeń kosmiczną i tam natknęły się na Sith Fury-class Intercepror.

Nieźle wygląda, a 748 części robi wrażenie.

Okrętem kieruje mroczny Lord Sithów Darth Malgus, a towarzyszy mu dwóch oddanych żołnierzy. Samotrzeć przemierzają galaktykę w poszukiwaniu ziem Republiki. Skanują planety by w razie wykrycia wrogów przystąpić do niespodziewanego ataku.

Myśliwiec klasy Fury jest wyposażony w cztery rakiety i rozkładane płaty, a jego ładownia mieści naziemny oddział Sithów, który można przetransportować w sam środek walki.

Zetrzyj Republikę w proch potwornym okrętem Sithów, a napotkane statki kosmiczne raź swymi rakietami wykonanymi z klocków LEGO.

Niech Moc będzie z Wami.
Sporo Mocy widziałem niedawno w sklepie Bricktoys.pl.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
13 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.