Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Powitanie i parę słów informacyjnych

1 post / 0 new
Obrazek użytkownika Szerszen
Szerszen
Offline
Joined: 11/01/2014 - 18:51
Powitanie i parę słów informacyjnych

Witając osoby rejestrujące się na tym forum, winienem jestem parę słów wyjaśnienia.

Forum to powstało w głównej mierze aby lepiej zorganizować realizację projektu BrikWars - czyli spopularyzowania systemu bitewnego z uzyciem klocków LEGO i jego rozwoju w Polsce.

Ponieważ z różnych przyczyn, nie wyłączając czasowych nie jestem w stanie bywać na wielu różnych forach, przenosząc między nimi informacje i pomysły (nie tylko swoje), podjąłem trudną ale chyba jedyną rozsądną decyzję. Projekt będzie kontynuowany przeze mnie w miejscu, w którym zacząłem jego tłumaczenie. Jest tu i tak obecnie większość dostępnych materiałów w języku polskim.

Jeśli w ramach działania tego forum, powstaną jakieś ciekawe, gotowe projekty - jak najbardziej (zresztą dla dobra tego projektu) można i należy je rozpowszechniać - nie tylko na forach o LEGO ;-) - mówię tu zarówno o zestawach zasad, osobnych settingach do gier jak i MOC'ach zarówno bezpośrednio jak i pośrednio powiązanych z projektem BrikWars.

Mam nadzieję że wszyscy będą się tu dobrze czuli a życie jak zwykle będzie pisać własne scenariusze.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.