Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Podnośnik

Czasami do stworzenia ciekawego mechanizmu wystarczy przysłowiowa garść klocków (lub teorebka) i odrobina dobrej zabawy. W ten sposób właśnie powstał poniższy podnośnik.
Z konieczności kołami zostały zębatki - w tym wypadku pojazd był tworzony na potrzeby pewnego konkursu i dostęp części był ograniczony.
Obrotnica sterowana "kluczykiem" umieszczonym nad dachem kabiny podnośnika, pozwala na swobodny obrót w płaszczyźnie poziomej, można więc bez problemu podniesioną "paletę" przestawić z przodu, na tył pojazdu.
Z tyłu została skonstruowana "równoważnia", stabilizująca pojazd w wypadku większej wagi podnoszonych ciężarów. Podobnie ramię podnośnika, posiada na górze, ruchomy "ciężar", stabilizujący wagę podnoszonych paczek.
 
Dodatkowe zdjęcia: 
LEGO - Podnośnik Technic
LEGO - Podnośnik Technic
Słowa kluczowe: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.