Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Para BUCH - klocki LEGO w ruch.

Pościg za pociągiem to największy zestaw klocków LEGO w serii Lone Ranger. 
Nie dość, że największy, to jeszcze bardzo szczegółowo przedstawiony. To już nie są klocki LEGO dla dzieci, to prawdziwa przygoda dla wszystkich. Nawet dla miłośników pojazdów szynowych. Co prawda para nie bucha, ale koła ciągle są w ruchu, albowiem pociąg pędzi bez jakiejkolwiek kontroli.

I tu pojawia się Samotny Jeździec, którego zadaniem jest zatrzymanie rozpędzonego potwora oraz wybawienie damy z opałów. Przy okazji może również zając się przewożonymi dobrami w formie srebrnych sztabek.
W kwestii bogactwa podobne zdanie ma czarny charakter, który wypatruje dogodnego momentu, by uprzedzić siły dobra i wejść w posiadanie rzeczonych skarbów. Butch Cavendish - bo to on jest typem ubranym w czerń - ułożył sobie misterny plan. Wedle jego przepisu rozpędzony pociąg uderzy w obaloną wieżę ciśnień i tym samym skarb sam wpadnie mu w ręce.

Jednak Samotny Jeździec jest już na posterunku, oraz na swym wiernym rumaku. Rumak natomiast znajduje się na dachu jednego z trzech wagonów. Klocki LEGO umożliwiają każdą, wymyśloną sytuację, więc trzeba korzystać.

Jednak przeskakiwanie zwagonu na wagon może utrudnić karabin maszynowy zamontowany na żelaznych belkach jak jakaś armata. 

Oj będzie się działo, bo i części składowych jest mnogość i figurek naliczyłem 7 sztuk, a i tory się znajdą.

Wystarczy jedynie wstąpić do Bricktoys.pl lub Worldtoys.pl i dokonać kontrolowanego zakupu tego zestawu by rozpocząć dramatyczną walkę o przetrwanie.
 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
7 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.