Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Pływające klocki LEGO

Jest Iron Man - jest zabawa, a jeżeli dołożymy do tego War Machine i klocki LEGO składające się na łódź motorową, to następuje spełnienie niektórych marzeń z dzieciństwa.

Dużo pisać nie trzeba. Mamy złego bohatera i dwóch pozytywnych. Ci pozytywni latają dookoła złego i próbują go powstrzymać (dokładnie nie wiadomo przed czym). Niestety nie znam postaci Kiliana i nie wiem jakimi mocami dysponuje, ale sam fakt, że Iron Man potrzebował wsparcia sugeruje, że jest to nie lada przeciwnik.

Bohaterowie latają sobie i strzelają, a prawdziwe cudo warte uwagi stoi zacumowane w porcie.
Wspaniały, wodny ścigacz Kiliana wyposażony jest w ukryty schowek i specjalne, podwójne wyrzutnie rakiet. Do tego ma gustowny, zielony kolorek i wybuchową boję, którą można wyrzucić za burtę w celu uzyskania mocarnych efektów pirotechnicznych. Wszystko oczywiście wykonane w technologii wykorzystującej najnowsze osiągnięcia klocków LEGO.

No i wszystko jasne. Doczytałem kim jest ten cały Aldrich Kilian i przestałem się dziwić, że bohaterowie podchodzą do niego jak pies do jeża.

Jest się czego bać. Ale i tak żaden czarny charakter nie popsuje nam zabawy klockami LEGO. Trzeba je tylko kupić, a najlepiej zrobić to w sklepach Bricktoys.pl lub Worldtoys.pl
Może dowiecie się wtedy kto zacz ten cały Kilian.
 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 19 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif