Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Obozowe klocki LEGO

Słoneczko znowu wyszło, więc warto schować się do namiotu, żeby promieniowanie zbytnio nas nie spaliło.
A kiedy już będziemy w namiocie, możemy spokojnie zająć się składaniem kolejnego odcinka przygód Samotnego Jeźdźca.

Tym razem akcja rozgrywa się w obozie Komanczów. I nie chodzi tu o żadne polski obóz, ale o zwykłe pole namiotowe, ognisko, łódkę i góry ze skorpionami w tle. Wszystko oczywiście pieczołowicie wykonane z klocków LEGO.

Wigwam zwany również czasami tipi stoi sobie bezpiecznie na wyspie, by skorpiony żyjące na okolicznych skałach nie zakradały się w nocy w celach sobie tylko wiadomych.
Żeby jednak nie umrzeć z głodu na rzeczonej wyspie, trzeba czasami przeprawić się na drugi brzeg. W tym celu można wykorzystać canoe wyrzeźbione z jednego kawałka klocka LEGO. Bardzo stabilne i mieszczące w porywach nawet trzy minifigurki (a tyle dokładnie znajduje się w tym zestawie).

Samotny Jeździec spotyka się w indiańskim namiocie z dwoma wodzami, by opracować misterny plan pozbycia się uciążliwych skorpionów.
Narady niejednokrotnie kończą się bladym świtem. Legenda głosi, że oni tam wcale nie snują wojennych planów, a zwyczajnie układają sobie klocki LEGO.

Tak to się kończy gdy dorośli mężczyźni zajmują się tego typu zabawkami.

Świat może się walić, a klocki LEGo pozostają niezmiennie wciągające. Słyszałem, że najlepiej prezentują się te zakupione w sklepach Bricktoys.pl i Worldtoys.pl

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.