Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Obcy na dzielni

Wojna światów to pikuś. Wojna w świecie klocków LEGO to Pan Pikuś. 

Inwazja trwa, statki ufostworów kręcą się po mieście w sensie dosłownym i w przenośni. Obsada niektórych pojazdów dostała zawrotów głowy i zdecydowała się na bardziej przyziemny sposób przemieszczania. Do spodów swoich maszyn domontowali specjalny zestaw wysięgników z klocków LEGO.

Maszyny wykorzystując potężne trójnogi przemierzały ulice w poszukiwaniu kolejnych minifigurek z klocków LEGO, które mogłby zostać schwytane i poddane dalszej obróbce. 

Uwagę jednego z operatorów zwrócił pewien bizmesmen, który ewidetnie śpieszył się na umówione spotkanie. Po oddaniu ostrzegawczego strzału w głowę, w pościg za uciekającym przedsiębiorcą został wypuszczony specjalny glut przechwytujący.

Pomóżmy glutowi wykonać swoją pracę. Złapmy biznesmena, który ukrywa się w pudełku. Podpowiem, że pudełko znajduje się w sklepie Bricktoys.pl. Trzeba co prawda zapłacić sprzedawcy, ale wydatek na pewno się opłaci.

Słowa kluczowe: 
Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
2 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.