Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGOWISKO 2014

1 post / 0 new
Obrazek użytkownika Szerszen
Szerszen
Offline
Joined: 11/01/2014 - 18:51
LEGOWISKO 2014
Czas wydarzenia: 
sobota, 2 Sierpień, 2014 - 12:00 to sobota, 27 Wrzesień, 2014 - 17:00

LUGPol (LEGO Users Group Poland) - polski klub dorosłych fanów LEGO - to klub od ponad 10 lat zrzeszający szeroko rozumianych użytkowników klocków LEGO: budowniczych, kolekcjonerów czy tylko biernych obserwatorów tego coraz bardziej popularnego hobby, tworzących jedną społeczność.

Na co dzień komunikujące się przez Internet osoby z całej Polski (i nie tylko), nieprzerwanie od 8 lat spotykają się kilka razy w roku, aby zaprezentować na żywo i szerszej publiczności swoje prace w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Forum zrzesza blisko 1000 użytkowników, średnia wieku budowniczych przekracza 30 lat, prezentujemy setki modeli, liczba klocków liczona jest w setkach tysięcy. Nie są to standardowe zestawy LEGO. W wielu przypadkach to kunszt modelarstwa i inżynierii, którym mamy nadzieję zainspirować Państwa do innego spojrzenia na Klocki niż tylko jak na zabawkę dla dzieci.

Każdy model, który dzięki uprzejmości Muzeum Przemysłu i Techniki w Warszawie mamy przyjemność Państwu tego lata zaprezentować, jest całkowicie autorską konstrukcją, choć wykonaną z dokładnie takich samych klocków, jakie można kupić w sklepie.

Duże makiety, okazałe modele, zarówno statyczne jak i w pełni funkcjonalne, robotyka czy miniaturki zaskakujące liczbą detali i starannością odwzorowania.

Tym właśnie zajmuje się LUGPol i z przyjemnością dzieli się swoją pasją ze zwiedzającymi.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.