Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Super Heroes - Trująca piękność w jaskini

LEGO 6860 Batcave, Super HeroesKtóregoś pięknego wieczoru, Batman wrócił do swojej siedziby, w towarzystwie pięknej kobiety... i tak mogłaby się potoczyć opowieść o niezwykłym romansie, gdyby nie to, że jak w ruskim filmie... to nie Batman wrócił, tylko ona się włamała do jego siedziby a na dodatek nie chodziło jej o romantyczne spotkanie z "Czarnym Rycerzem", tylko o coś wręcz przeciwnego. Jedyne co pozostaje faktem, to że minifigurka LEGO, Poison Ivy (Trujący Bluszcz) jest piękna, seksowna i w tym wypadku uwięziona, bo systemy alarmowe zadziałały nadzwyczaj sprawnie.

Na szczęście w świecie DC, nie tylko super bohaterowie mają monopol na ratowanie swoich ... no cóż nazwijmy to roboczo "przyjaciół", na scenie bowiem (a raczej spod sceny), pojawia się bowiem również Bane ze swoim małym czołgiem... z wielkim wiertłem - oczywiście również zbudowanym z klocków LEGO.

Czy Batman i Robin (tak tak, w tym zestawie mamy aż cztery minifigurki - a w zasadzie pięć, bo tym razem otrzymujemy również figurkę Bruce'a Wayna), dadzą sobie radę Banem wynurzającym się spod ziemi? A może Bane uwolni Rudą Piękność i razem uciekną planować i knuć intrygi? Tego dowiedzieć się możecie tylko po zakupieniu i złożeniu jaskini Batmana z klocków LEGO serii Super Heroes w sklepie Bricktoys. Poza rewelacyjnymi minifigurkami, zestaw jest wart sam w sobie nabycia, choćby ze względu na rzeczoną właśnie jaskinię, zawierającą centrum dowodzenia Batmana, arsenał (a przynajmniej jego fragment), oraz Motor Batmana (Batcycle).

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
17 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.