Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Star Wars - Klony kontra Roboty

LEGO Star Wars, Gwiezdne Wojny, Clone Troopers vs. Droidekas W życiu każdego chłopca nadchodzi taki moment, gdy musi komuś... no dobra, gdy nadchodzi czas walki i tylko środki przymusu pośredniego i bezpośredniego pozostają jako rozwiązanie definitywne. Jeżeli chcemy sobie pozwolić na trochę rozrywki, w dodatku w stylu LEGO Star Wars, to bardzo dobrym i relatywnie tanim rozwiązaniem będzie bardzo przyjemny battlepack Clone Troopers vs. Droidekas.

W Pakiecie otrzymujemy wszystkie klocki LEGO (z wyjątkiem może kostki sześciennej), jakich potrzebujemy do rezegrania potyczki między klonami i śmiertelnie groźnymi doidami niszczycielami.

Stanowisko dowódcy klonów, z którego wypatrywać można zagrożenia, wyposażone jest w ukrytą wyrzutnię rakiet, która nieco wyrównuje szanse nieuniknionego starcia, między klonem dowódcą zielonych, jego wiernym żołnierzem i dwoma droidekami.

Dzieki temu zestawowi LEGO, mogą ożyć w rękach dziecka (a także dziecka i jego rodzica), bohaterskie starcia z filmu „Gwiezdne Wojny: epizod II — Atak klonów”.

To czy klonom uda się przebić przez tarcze ochronne droideków, czy też staną się ofiarami ich blasterów, zależy teraz tylko od Was. Niech Moc będzie z Wami podczas nabywania zestawu 75000 w sklepie bricktoys.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
10 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.