Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Ninjago

LEGO NinjagoSeria LEGO Ninjago to nie tylko klocki - to przede wszystkim gra i to zarówno zręcznościowa, oparta na starej jak świat, lecz nadal aktualnej zabawie w wirujące bączki jak i taktyczna - albowiem wygrana zależy również od posiadanych kart, modyfikujących środowisko i możliwosci kręcących się wirujących spinjitsu.

Zaczęło się jak w dobrym japońskim filmie, od dobrego mistrza i jego czterech uczniów, stających przeciwko armiom szkieletów złego Garmadona. Zdawałoby się, że wyeksploatowany pomysł nie ma szans a jednak LEGO znalazła w nim pokłądy dobrej zabawy i rozrywki dla całej rodziny.

Seria (która istnieje na rynku już prawie rok) obecnie doczekała się rozszerzenia - i jak na klasykę przystało stary wróg Lord Garmadon, miał nie mniej złego syna - Lloyda, dowodzącego nowymi potworami. Możemy w niej znaleźć to co tygrysy lubią najbardziej - jest zło, które trzeba pokonać, dzielni bohaterowie (i bohaterka - siostra jednego z ninjaków) oraz ich sensei Wu niesamowite pojazdy, smoki, niespodziewani przyjaciele (samuraj X) i wiele doskonałej zabawy - tak przy układaniu klocków jak i przy grze na arenie spinjistu.

Oczywiście wypada też wpomnieć i o grze planszowej, wydanej przez LEGO i ściśle powiązanej ze światem Ninjago.

Zestawy do serii Ninjago można kupić w następujących sklepach:

Słowa kluczowe: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.