Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Król Lew

Dzisiaj klocki LEGO wystąpią po królewsku.
Sam władca plemienia Lwów patroluje okoliczne tereny. Osobiście zasiada za sterami ogromnego pojazdu zwanego Royal Fighter.
Szpiedzy donieśli o podejrzanych ruchach wrażych wojsk plemienia Krokodyla. Zielonoskórzy czają się by w odpowiednim momencie dorwać upragnione przez wszystkich CHI.

Najbardziej przebiegły z Krokodyli postanowił zasadzić się na samego władcę lwów. Imię jego to Crawley i jeżeli misja zakończy się sukcesem, to zasłynie on jak Chima długa i szeroka, a pieśni o jego dokonaniach będą przekazywane we wszystkich plemieniach Krokodyli. Może nawet powstanie zestaw klocków LEGO na podstawie jego przygód.

Marzenia wojownika zostały brutalnie przerwane przez pojazd, który miażdżąc okolicne krzaki potężnymi gąsiennicami wtoczył się na wzgórze skrywające Crowleya. To był ten moment. Krokodyl zacisnął mocniej karabin w łapach, wymierzył, oblizał zęby długim jęzorem i położył palec na spuście. Jeden, celny strzał zapewni mu nieśmiertelność w pieśniach.
W momencie gdy głowa króla pojawiła się w celowniku, Crowley wyczuł ruch z prawej strony. Intuicyjnie poderwał broń i wystrzelił. Atakującym okazał się być przyboczny króla - Longtooth - potężny wojownik plemienia Lwa.

Zdobądź zestaw klocków LEGO Laval's Royal Fighter i sprawdź jak skończyła się ta zapierająca dech w piersiach przygoda.
Sklepy Bricktoys.pl i Worldtoys.pl pełne są tego typu opowieści skrytych w pudełkach.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
7 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.