Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

klocki LEGO - seria Ninjago Motocykl Kaia

Świat Ninjago ewoluuje. Zdawałoby się, że wybór "ninja" ograniczy go do granic para-fantasy z nutami dalekiego wschodu, a tym czasem kierunek, w którym podąża wydaje się coraz bliższy "amerykańskiemu ninja". Co prawda Lord Garmadon został pokonany i uciekł podczas ostatniej bitwy, ale jego nieznośny synek, który uciekł ze szkoły dla niegrzecznych chłopoców, uwalnia siły, które powinny na wieki pozostać uwięzione pod kamieniami - a siły te to wężoludzie.

Oczywiście dzielni Ninja nie mogą pozostawić spraw swojemu biegowi i... przy okazji mają możliwość wypróbowania nowych mocy swoich złotych broni, gdyż te artefakty... mogą zmaienić się nawet w pojazdy.

Zestaw klocków LEGO "Motocykl Kaia", jest właśnie taką bronią. Komplet zawiera również hipnotyzującego grzechotnika oraz... kolejny artefakt - laskę Hypnobrai, zawierającą odtrutkę przywracającą samodzielność po zahipnotyzowaniu.

Motor jest nie tylko cudownie czerwony - ma również wiele ruchomych, rozkładanych elementów, co pozwala na wspaniałą zabawę oraz sugerować może, że LEGO planuje poza rynkiem gier planszowych, zawładnąc również rynkiem "transformersów". Nie dziwiłoby to specjalnie - a pierwsze kroki w tym kierunku widoczne są nie od dziś.

Sam Kai, również zasługuje na uwagę - tym razem bowiem LEGO odeszło od "pojedynczego" uchwytu z tyłu kaptura ninja, na rzecz "naramienników z plecakiem", pozwalających na zamontowanie na plecach Kaia dwóch mieczy na raz.

Kolekcjonerom serii Ninjago, zestaw na pewno przypadnie do gustu, a tym co dopiero zaczynają swoją przygodę - da przedsmak świata Ninjago.

klocki LEGO "Motocykl Kaia" do testów udostępnił sklep worldtoys.pl

Słowa kluczowe: 
Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
6 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.