Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Klocki LEGO Robot ratunkowy - seria Creator

klocki LEGO creator robot ratunkowy 6764Seria LEGO Creator potrzymuje najstarsze tradycje LEGO, które zachęcały nie tylko do odtwarzania z instrukcji przygotowanych zestawów, lecz również samodzielnego budowania. Zestawy te, jako samodzielny produkt LEGO, wyróżnia również cena - nie są bowiem obarczone kosztem dodatkowych licencji (np. producentów filmowych). Jednym z przyjemniejszych zestawów serii LEGO Creator, jest "Robot ratunkowy". Z pomocą tego kompletu klocków LEGO, możemy bowiem stworzyć nie tylko robota, lecz również wspaniałego robo-psa.

Niewątpliwie atutem jest też "świecący klocek", dodający mnóstwo uroku i jak pokazuje praktyka, doskonale nadający się do podświetlenia np. obozowego ogniska, przy innych konstrukcjach z klocków LEGO.

Cztery klocki z przegubami kulowymi również są nie do pogardzenia - z ich pomocą, konstruowanie wszelkich kroczących machin staje się o wiele prostsze. Zestaw zawiera 149 elementów, co przy koszcie w okolicach 60 złotych, stanowi doskonały zakup - tak na początek zabawy z LEGO, jak i na uzupełnienie kolekcji o nowe klocki (a nie tylko przeguby i świecący klocek LEGO są w nim interesujące).

Zestaw klocków LEGO - Robot Ratunkowy jest do nabycia w sklepach sieci Worldtoys:

http://worldtoys.pl/pl/p/LEGO-Creator-5764-Robot-ratunkowy/415

oraz  w sklepie Bricktoys:

http://bricktoys.pl/pl/p/LEGO-Creator-5764-Robot-ratunkowy/415

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
10 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.