Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Klocki LEGO na motocyklu

To miał być kolejny, normalny dzień. By się nieco rozerwać, Kapitan Ameryka postanowił wybrać się na wycieczkę dosiadając swego ulubionego motocykla z klocków LEGO.

Nawet nie zauważył, kiedy w pięknych okolicznościach przyrody (i niepowtarzalnych) przekroczył dozwoloną prędkość. Zorientował się dopiero wtedy, gdy na poboczu dostrzegł krótki błysk.
Przekonany, że znowu będzie musiał uiścić obowiązkową opłatę, postanowił wyjaśnić sprawę na miejscu.

Zawrócił więc, lecz ku jego zdziwieniu nie były to służby odpowiedzialne za pobierania haraczy drogowych, ani nawet pospolici bandyci. Nie była to również atrapa z klocków LEGO.

Z krzaków wychynął niejaki generał w asyscie swojego podkomendnego. To była pułapka.
Gotowy na wszystko Kapitan Ameryka uniknął zdradzieckiego strzału z dzidy laserowej i wprawnych ruchem sięgnął po swoją niezniszczalną tarczę z klocków LEGO.

W tym momencie do akcji wkraczamy my i podejmujemy ważne dla świata decyzje. Tu i teraz zdecydujemy czy będziemy Ziemię zdobywać, czy jej bronić.

Wpierw jednak trzeba wybrać się do sklepów z klockami LEGO. Najlepiej do Worldtoys.pl lub Bricktoys.pl i tam zakupić kolejny zesta z serii LEGO Super Heroes.
 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
6 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.