Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Heroica i inne

Parę lat temu firma LEGO rozpoczęła wydawanie gier planszowych. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że składają się z klocków, co umożliwia ich rozbudowywanie i tworzenie własnych konstrukcji z elementów o doskonałej jakości  wykonania. Wśród wielu tytułów będących odniesieniami do znanych gier planszowych, na specjalne wyróżnienie zasługuje jeden - Heroica.

Tytuł ten jet o tyle szczególny iż nawiązuje raczej do gier z serii fantasy, w których drużyna bohaterów (tak tak, gramy razem a nie przeciwko sobie), musi pokonać "odwieczne zło" w charakterze odpowiedniego "czarnego charakteru" otoczonego równie jak on zepsutymi poplecznikami. Z jednej strony (niezwykle udana) seria gier zabiera nas w poszczególne krainy, z drugiej umożliwia dzięki systemowi "komnat" i "łączników" stworzenie własnych światów.

Nie szerzej charakteryzowałem już samą grę parę miesięcy temu, nie będę więc się powtarzał, tym bardziej iż celem niniejszego artykułu jest zapoczątkowanie cyklu pozwalającego na ukazanie jak wspaniałe narzędzie kreacji dali nam Twórcy z firmy LEGO, do realizacji własnych pomysłów i wspólnej zabawy.

Niestety gra powoli przestaje już być dostępna, więc osobom chcącym wykorzystać jej potencjał polacałbym jak najszybsze zaopatrzenia się - nawet w całą serię. Poza wieloma godzinami świetnej zabawy, otrzymujemy bowiem w tych zestawach sporo przydatnych klocków, do tworzenia gier planszowych.

 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.