Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Dinozaury w LEGO

LEGO dinoLEGO zaczęło 2012 rok od tematu Dinozaurów, z jednej strony powracając do niego, bo już serie z jaszczurami były obecne a z drugiej strony w bardzo ładny sposób odświerzając ich klimat.

Wielbicieli "Parku Jurajskiego" i "Zaginionego Świata" z pewnością zadowolą zarówno figurki wielkich gadów, a mamy do wyboru T-Rexa, Raptora, Celofyza, Pteranodonta, Triceratopsa oraz figurki łowców, pojazdy (w tym i latające) i budynki.

Porównując z wcześniejszymi seriami LEGO w tej tematyce - mam wrażenie, że ta jest najładniejsza zarówno jeśli chodzi o dinozaury, jak i jej "grywalność" w zabawie. Zróżnicowane figurki (w tym i kobieta - łowca) posiadają broń z ładunkami usypiającymi - to nowość wprowadzona z tą serią. Sprzęt zmechanizowany, do polowań pozwala na poruszanie się na lądzie, w powietrzu a nawet w wodzie i  w sumie chyba jedyne czego brak w tej serii, to przynajmniej jednego modelu dinozaura podwodnego.

 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
12 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.