Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Deszcz a klocki LEGO

Ostatnio nieco popadało. Kałuże się potworzyły i ogólnie nie jest sympatycznie na zewnątrz.
Lepiej posiedzieć w domu i poukładać klocki LEGO. 

Skoro za oknem mokro, to postaramy się dopasować do otaczającego nas środowiska.
Ułatwi nam to zestaw klocków LEGO - Hydroplan Łowców. Przeszkadzać za to będzie ogromny Pteradont, który od niedawna rozpoczął loty zwiadowczo - koszące nad miastem.
Mieszkańcy LEGO City w obawie o swe zdrowie psychiczne postanowili zatrudnić sprawdzoną drużynę, która z niejednego gniazda jajka jadła. Dodam tylko, że były to jajka z klocków LEGO, które z każdego chucherka potrafią stworzyć prawdziwego poskramiacza dinozaurów.

Oczywiście nie próbujcie zjadać klocków LEGO, bo to podobno niezdrowe. Zamiast tego poskładajcie hydroplan i wyposażcie go w specjalne wyrzutnie sieci, które pomogą wam poskromić przedpotopowego latacza.

Gdy potwór zostanie schwytany w sieci, to siła ciążenia na pewno ciśnie go w odmęty wodne. Wtedy do gry wkroczy pozostała załoga Łocwów, dysponująca skuterami wodnymi z klocków LEGO.

Kiedy misja zakończy się sukcesem, spokojnie będziecie mogli wybrać się na kolejne zakupy do sklepów Bricktoys.pl i Worldtoys.pl, gdzie znajdziecie kolejne odcinki serialu Łowcy Dinozaurów schowane w pudełkach z zestawami klocków LEGO.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.