Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Czarna perła kolekcji LEGO

LEGO Piraci z Karaibów Czarna PerłaJedną ze znakomitszych "filmowych" serii LEGO jest zdecydowanie ta, poświęcona kultowej serii filmów - "Piraci z Karaibów". Każdy chłopiec chciał być kiedyś piratem, dowodzić wspaniałymi statkami, rabować kupców, walczyć z żołnierzami złego (a jakże) gubernatora no i oczywiście te piękne kobiety. No dobrze, to ostatnie możemy pominąć.

Seria LEGO Piraci z Karaibów dostarcza możliwości wymodelowania niemal tego wszystkiego co jest pokazane w filmach. Zacznijmy jednak od nowości, bo z listopada 2011 - jest to bowiem perła w kolekcji LEGO i to w dodatku czarna.

Po 13 latach Davy Jones chce ponownie zabrać Jacka Sparrowa na swojego Latającego Holendra. Próbuje więc opanować pokład Czarnej Perły, wraz ze swoją załogą - Bilem Turnerem i Maccusem - członkiem z głową rekina młota. Po stronie Jacka Sparrowa, będziemy mieli Willa Turnera i Mr. Gibbsa, walka bedzie więc krwawa i zacięta, tym bardziej że dowodzący Czarną Perłą Jack Sparrow nie zamierza się poddawać..

Statek LEGO nawiązuje swą historią do drugiej części "Piratów z Karaibów" - "Skrzynia Umarlaka". Piękny, czarny trójmasztowiec (ze zdejmowanym mostkiem - co znakomicie ułatwia dostęp do kajuty kapitana) długości ponad 50 cm. może być ozdobą każdej kolekcji a dwie strzelające armaty uatrakcyjniają dodatkowo zabawę i żaden abordaż nie może się bez nich obejść. Firma LEGO, tworząc ten zestaw dała pokaz prawdziwego majstersztyku budowania z klockół LEGO - olbrzymie wrażenie robią zwłaszcza rozszerzające się ściany, rzeczonej wcześniej kajuty.

Zestaw dostępny jest w sklepie worldtoys.pl

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
4 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif