Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Celofyz z klocków LEGO

Seria klocków LEGO Dino dostarcza nam niezapomnianych atrakcji. Również i tym razem możemy przeżyć niezapomnianą przygodę kupując zestaw Zasadzka Celofyza.

Nieposkromiony łowca wybrał się na polowanie. I wcale nie mówię tu o biednym, zastraszonym faceciku siedzącym w samochodzie z klocków LEGO, ale o szybkim i zabójczym dinozaurze, który już zaczaił się w krzakach przylegających do drogi.

Podróżnik, który buńczucznie nazywa siebie łowcą, ma odpowiednie wyposażenie do polowania na dinozaury z klocków LEGO, w tym wyrzutnię pocisków usypiających zamontowanych na samochodzie. To szybkie auto jest przystosowane do pokonywania wszelkich przeszkód terenowych, a nawet luźno rozrzuconych klocków LEGO.
Jest nawet niewielka szansa, że dzięki niemu mały facecik wymknie się z pułapki, którą zastawił na niego inteligentny jaszczur.

Kto okaże się mądrzejszy i szybszy? Czy gaz usypiający zadziała odpowiednio szybko? Czy celofyz naje się dzisiaj do syta?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w sklepach Bricktoys.pl i Worldtoys.pl gdzie bez trudu zaopatrzysz się w najnowsze zestawy klocków LEGO z serii DINO.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
10 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.