Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Bunt klocków LEGO

Zrobiło się naprawdę gorąco. Tak dosłownie jak i w przenośni.

Dzisiejszy odcinek przygód dinozaurów z klocków LEGO i ich łowców będzie odcinkiem ostatnim. Ostateczne starcie, które określi kto w tym zestawie klocków LEGO jest łowcą, a kto zwierzyną.
Sprawy zaszły za daleko, dinozaury ściśnięte w klatkach wreszcie zrozumiały, że są większe, silniejsze i jest ich więcej, a dodatkowo składają się z większej ilości klocków LEGO niż ich oprawcy.

Nadszedł dzień sprawiedliwości i wyrwania się z jarzma łowców.
Zestaw klocków LEGO Kwatera Główna z serii LEGO DINO opowiada historię rewolucji, jaką przeprowadziły złapane w sidła dinozaury.

Przewodnikiem stada został legendarny T-Rex, który w naturalnym środowisku mierzy około 13 metrów i waży blisko 6 ton. Na szczęście wersja z klocków LEGO jest mniesza i dzięki temu sami będziemy mogli pokierować losami tego gargantuicznego stwora.

Łowcy są w poważnych tarapatach. Nie wiadomo czy helikopter, samochód terenowy, generator prądu, wysokie mury, broń ręczna i kilka dodatkowych klocków LEGO wystarczą do opanowania sytuacji.

Uwolnić Słonia - znaczy T-Rexa. Pokażmy ciemiężycielom, że w kupie siła. Swoją drogą nie chciałbym wdepnąć w takie duże kaka.

Ten czadowy i największy w serii zestaw jest dostępny w sklepach Bricktoys.pl i Worldtoys.pl

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
5 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.