Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Bohaterska ucieczka

Historia oceni to wydarzenie jako wycofanie się na z góry upatrzone pozycje, ale klocki LEGO nie kłamią. Wszystko widać jak na dłoni. Krasnoludy uciekły.

Wszystko zaczęło się zwyczajnie. Było trochę obżarstwa, było bieganie po lesie i górskie przechadzki. W końcu jednak trafiła kosa na kamień, albo jak kto woli - noga na klocek LEGO.
Grupa rozochoconych krasnoludów podnieconych wizją złota wpadła w łapska klanu górskich goblinów. I skończyły się śpiewy i żąglowanie talerzami. Strach szarpał trzewia podróżników, a co poniektórzy mocniej musieli zewrzeć pośladki, albowiem ich oczom ukazał się tron, a na nim największy goblin jakiego kiedykolwiek widzieli. Ich los spoczywał w tłustych łapskach samego Króla spod Góry.

Jednak nie od parady mieli ze sobą jednego z największych magów Śródziemia. Tenże mag zwany Gandalfem Szarym, używając miecza z klocków LEGO wykonał zamach i jednym, pewnym cięciem spowodował, że w klanie goblinów zapanowało bezkrólewie.

Fakt ten skrupulatnie wykorzystała banda krasnoludów i wyciągając swoje krótkie nóżki z klocków LEGO oddaliła się z miejsca zdarzenia w trybie bardzo przyśpieszonym.

Oczywiście wszystko może skończyć się inaczej i tylko od właściciela klocków LEGO zależy, czy Gandalf podoła zadaniu. Być może król goblinów wcale nie będzie zainteresowany spożywaniem krasnoludziny. Być może krasnoludy będą bardziej przebiegłe. Być może inna siła sprawcza się objawi.

Zatem klocki LEGO w dłoń i do budowania lepszej przyszłości przystąpić czas. 
Przygodę zaczynamy od wycieczki do sklepów Bricktoys.pl lub Worldtoys.pl bo tam są fajne klocki LEGO.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
3 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.