Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Speeder na sznurek

Klocki LEGO wchodzą na kolejny poziom.

Połączenie kart, beyblade (takie bączki co to się je plastikowym sznurkiem napędzało i wpuszczało do areny) i motocykli. Wszystko to razem można znaleźć nawet w najmniejszym zestawie LEGO CHIMA - Ring of Fire.

Tytułowa Chima to magiczna kraina, którą zamieszkują wysoko rozwinięte istoty. Stworzenia poruszają się i komunikują jak ludzie. W swych zapierających dech zamkach i fortecach z klocków LEGO tworzą skomplikowane maszyny i dokonują doniosłych odkryć. Nie dajmy się jednak zwariować. Jak zwykle chodzi albo o sex, albo o pieniądze. W tym przypadku sprawa rozbija się o element CHI.
W tej wojnie na kły, ogony, skrzydła, pazury oraz technologię nie ma zmiłowania. Ten kto zgromadzi najwięcej CHI może rządzić światem.

W zestawie LEGO Ring of Fire możemy trenować jednego z wojowników klanu kruka. Specjalizuje się on w ekstremalnej jeździe na speederze napędzanym siłą mięśni bogów (tak, chodzi o nasze mięśnie). Po pociągnięciu za magiczny pasek, wprawiamy w ruch obrotowy koło napędowe speedera. Po wielu próbach może uda się nie tylko przeskoczyć ognisty krąg, ale przejechać kolejnych kilka metrów.

Spróbuj i ty. Szarp i Skacz - oto motto zawodnika z klanu Kruka.

Legendy królestwa Chima najlepiej poznawać dokonując zakupu zestawów klocków LEGO w sklepach Bricktoys.pl i Worldtoys.pl. Kto kupi najwięcej zestaów ten wygrywa.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif